Regulamin

Regulamin korzystania z serwisu informacyjnego eWektor.pl

Wchodząc i korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na poniższe warunki:

1. Portal wykorzystuje cookies, czyli małe pliki tekstowe wysyłane do komputera odwiedzającej osoby w celu identyfikacji dla uproszczenia procesów. Dzięki temu, funkcje portalu mogą być odpowiednio dostosowane do potrzeb internauty.

2. Wszelkie opinie umieszczane na portalu są subiektywne. Redaktorzy i administratorzy portalu eWektor.pl nie odpowiadają za sposób, w jaki użytkownicy korzystają z publikowanych treści.

3. Administrator nie odpowiada za treści wiadomości publikowanych w komentarzach. Wszystkie komentarze o charakterze wulgarnym, namawiającym do łamania prawa, lub łamiące prawo będą bezwzględnie usuwane. Dbamy o wysoką jakość treści publikowanych na łamach portalu eWektor.pl

4. Redaktorzy portalu dokładają wszelkich starań, aby prezentowane dane były kompletne, aktualne, spójne i wysokiej jakości. Nie możemy jednak zagwarantować, że będziemy mogli dokonać aktualizacji wpisów w czasie rzeczywistym.

5. Dane publikowane w serwisie internetowym eWektor.pl mają charakter tylko i wyłącznie informacyjny.

6. Redaktorzy i administratorzy zastrzegają sobie prawo do modyfikacji i usuwania komentarzy bez podania przyczyn.

7. Dla celów bezpieczeństwa, od internautów korzystających z serwisu informacyjnego eWektor.pl mogą być pobierane i zapisywane informacje: adres IP, typ wykorzystywanej przeglądarki, systemu.

8. Kontakt z administratorem serwisu możliwy jest tutaj: kontakt( a t ) ewektor (dot) pl

Proszę o nie wysyłanie ofert na podany adres e-mail. Wszelkie oferty będą traktowane jako spam i zostaną zignorowane.